První jarní týden ve školce

  • IMG_0971
  • IMG_0978
  • IMG_0986
  • IMG_0995
  • IMG_1002
  • IMG_1003
  • IMG_1014

V tomto týdnu jsme s dětmi pokračovali v jarních tématech – sela se semínka a vyrábělo se spoustu veselých jarních výtvorů. V úterý mezi nás zavítaly děti z mateřské školy v Prosetíně. Společně s paní učitelkou si přivezli také Moranu, aby se definitivně rozloučili se zimou. Všichni jsme se vydali k řece, kam za zvuku společných básniček Moranu poslali po vodě. Pak jsme prosetínským dětem ukázali naši zahradu a třídy ve školce. Děti se občerstvily, pohrály si s našimi dětmi a s pozváním do jejich školky se s námi rozloučily. Bylo to příjemné setkání a doufáme, že ne poslední.

Dalším zpestřením tohoto týdne bylo divadelní představení v KD Bystřice nad Pernštejnem Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka. Velmi energická pohádka děti seznamovala s velikonočními tradicemi a o tom, jak se nevyplácí dělat zakázané věci.

Učitelky MŠ