VIDA 18.4.2024 – vědecké zábavné centrum v Brně

Co nás ve Vidě nejvíc bavilo?

Včerejší výlet se mi moc líbil. Bavilo mě to tam. Vyzkoušela jsem skoro všechny aktivity. Bavilo mě to tam hlavně s kamarády. Chtěla bych si tam ještě někdy zajet. Bylo to pěkný a zajímavý.

Mě bavilo točící kolo a velká raketa. S Jamiem a Terkou jsme jezdili na plastových motorkách.

Mě se líbila taková černá oválná trubka, která se točila a kymácela se.

Měli tam dobré občerstvení a fajn atrakce.

Program Cesta do nitra Země se mi líbil. Dělali jsme pokus s tím, že do plastové sopky se nasypala soda, potom se tam nalil jar a ocet a vybouchlo to!

Ve Vidě jsme měli program o naší Zemi. Potom jsme si hráli. Byly tam tobogány, prolézačky a spoustu dalších zajímavých věcí.

Ve Vida centru se mi hodně líbilo a jela bych tam zase. Nejlepší byla skluzavka.

Líbilo se mi to. Byla jsem na všech atrakcích.

Nejvíc mě bavilo, jak jsme tu sopku vypustili. A všude těch věcí! Děkuju za Vidu.

Bylo to tam hezký, nejlepší byla ta točící se černá věc.

Nejvíce mě bavila kopule s přitažlivou silou. Bylo to super! Bylo to tam strašně dobrý, hlavně se mi líbilo, jak jsme se točili v tom oválu. Byla bych ráda, kdybychom tam jeli znovu se školou. A ještě jsme tam měli úkryt, v té raketě. A ty prolézačky, to bylo hodně dobrý.

Žáci 5. ročníku

Ostatní fotografie ve fotogalerii.