Mikulášská nadílka

5. prosince nezapomněl Mikuláš se svojí družinou ani na děti v mateřské škole. Ráno jsme děti s tímto dnem plným očekávání, překvapení a trochu i tajemství seznamovali prostřednictvím básniček a pohádky. Při rozsvícení druhé adventní svíčky jsme si povídali o bytostech, které měly školku navštívit. Mikulášskou nadílku si připravili žáci z pátého ročníku. Čerty se to během dopoledne ve školce jen hemžilo. Děti trpělivě seděly a snažily se nedát znát svůj strach a napětí z rohatých kamarádů. Ti k nim přistupovali opatrně, aby někoho příliš nevyděsili. Hromadně pak děti zazpívaly nejen Mikulášovi a na oplátku dostaly drobnou sladkost. Větší balíček, který jim Mikuláš také donesl si pak odnášeli všichni při odchodu domů.

učitelky z MŠ

img_0154 img_0161 img_0166