PASOVÁNÍ NA ČTENÁŘE

V září nastoupilo do 1. ročníku 11 žáků, kteří netrpělivě čekali, co příští měsíce přinesou.

Školní rok utekl jako voda a 17. června bylo 11 žáků pasováno panem ředitelem na rytíře a rytířky Řádu čtenářského. Před zraky rodičů, prarodičů, vedení školy a před paní starostkou městyse Kunčíkovou předvedli svoje čtenářské dovednosti.

Za svoje celoroční snažení obdrželi malí čtenáři knihu Patrika Hartla Andulka Andula, pasovací listinu, publikaci o Štěpánově a samozřejmě i sladkou odměnu.

Všichni se už nyní těší na zasloužené prázdniny a pevně věřím, že i na další školní rok.

Mgr. Radka Loukotová, třídní učitelka 1. ročníku

Fotogalerie