Sedmáci v JumpParku v Brně

V pátek 13. 2. 2026 jsme s žáky sedmé třídy v rámci týdne wellbeingu navštívili centrum JumpPark v Brně. Užili jsme si tam spoustu zábavy a aktivně společně strávili dopoledne na trampolínách a napomohli tak vytváření pozitivního klimatu v třídním kolektivu.

Mgr. Martin Homolka