Štěpánov četl dětem i v MŠ

 • IMG_0793
 • IMG_0796
 • IMG_0805
 • IMG_0810
 • IMG_0814
 • IMG_0821
 • IMG_0826
 • IMG_0832
 • IMG_0836
 • IMG_0844
 • IMG_0847
 • IMG_0850
 • IMG_0857

V úterý 7. března jsme spolupořádali čtení také v mateřské škole. Na programu bylo divadelní představení Pošťácká pohádka, kdy herci z divadla Netratrdlo vkusně propojili práci s příběhem, vyprávěním, písničkou a především aktivním zapojením zúčastněných dětí. Děti se opravdu nenudily, doslova se některé od srdce smály po celou dobu vystoupení. Pan pošťák jim vyprávěl celkem čtyři příběhy spojené se známými písničkami – o Nanynce, o babičce a dědečkovi, jak se handrkovali o jablka, o dvou hašteřivých sedlácích, kteří se nakonec udobřili, o Elišce, která ráda tancovala, ale při horlivém tancování jí vždy spadla pec. Poslední příběh stejně jako ostatní skončil dobře a dětem z nich vyšlo i nějaké poučení. Nechyběly ani knihy, které byly především písničkové a děti mohly vyzkoušet svůj postřeh při hádání některých z nich. Celý podvečer byl velmi příjemný.

učitelky MŠ