Zahradní párty ve 4. ročníku
Naši párty jsme zahájili výrobou a ochutnávkou míchaných nealkoholických nápojů, kde vznikaly koktejly všech barev i chutí, doplněné ovocem a bylinkami. Nejoblíbenější bylo MOJITO s meduňkou, mátou, levandulí a citrony.
Poté se hřiště proměnilo v badmintonovou arénu a vzduchem létaly košíčky, míčky i čepice. Počasí nám přálo, proto jsme si užili i vodní soutěže. Ty u dětí slavily největší úspěch a suché tričko se dopoledne stalo vzácností!
Naše zahradní párty byla zkrátka plná pohybu, radosti, osvěžení a skvělé nálady. Děkuji všem za pomoc, nadšení a společné zážitky. A už teď je jasné, že příště budeme potřebovat ještě více vody!!!
Mgr. Jana Zítková




