Vánoční besídka

  • IMG_3451
  • IMG_3458
  • IMG_9102
  • IMG_9107
  • IMG_9114

V pátek, 18. prosince 2020, se v naší mateřské škole konala již tradiční Vánoční besídka, tentokrát kvůli virové situaci, bohužel, bez rodičů. Děti si to ale i přesto užily. Slavnostní den začal již ráno, kdy děti ke svačině dostaly nachystané chlebíčky. Poté už se celou „školkou“ nesla magická atmosféra, kdy děti nadšeně čekaly, co se objeví pod stromečkem. Nejprve jsme si však s dětmi zapálili adventní svíčky, u kterých jsme si zazpívali koledy za doprovodu klavíru, zarecitovali básně a popřáli si vzájemně krásné svátky. Poté následovala vánoční nadílka, kdy děti objevovaly ony dárky, které byly pod stromečkem, a na které se tak moc těšily. Zároveň dostal každý svůj vánoční balíček s překvapením. Naše dopoledne bylo zakončeno slavnostním obědem. Při odchodu z MŠ si každé dítě odneslo vyrobené přání, kterým obdarovalo své blízké.

Učitelky MŠ