Děti malovaly seniorům

  • 20201216_104905
  • IMG_9052
  • IMG_9053
  • IMG_9054
  • IMG_9065
  • IMG_9069

Naše mateřská škola se v adventním čase zapojila do celostátního projektu zvaného „Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň“, s tématem „Děti malují seniorům, tentokrát k Vánocům“. Projekt vznikl pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Děti vytvořily seniorům Vánoční přání, která následně odeslaly prostřednictvím České pošty do Charitního domova Moravec. Paní ředitelka domova, Mgr. Petra Řezáčová, Ph. D., byla myšlenkou velmi potěšena a zaslání přání přivítala. V současné době je více než potřebné ukázat, že na sebe myslíme a že jsme tu vzájemně pro sebe. Proto jsme se do tohoto projektu s chutí zapojili a zároveň jeho prostřednictvím dětem ukázali, jak lze smysluplně propojovat generace a jak lze mezi lidmi šířit sounáležitost a pochopení.

Učitelky MŠ