Halloween 2018

Koncem října si žáci třetí a čtvrté třídy zpestřili výuku angličtiny připomenutím svátku Halloween, který se slaví v anglicky mluvících zemích, převážně v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Austrálii a na Novém Zélandu. Každoročně 31. října se v těchto zemích děti oblékají do strašidelných masek a chodí od domu k domu s tradičním pokřikem Trick or treat! (Koledu, nebo vám něco provedu!) a koledují sladkosti.

Děti se již dlouho těšily, až se budou moci převléknout do kostýmů čarodějnic, duchů, kostlivců a jiných nadpřirozených bytostí. V pátek 2. listopadu se konečně dočkaly a s připraveným pásmem anglických vět a říkadel pobavily děti v mateřské škole, své mladší i starší spolužáky a některé zaměstnance školy.

(Fotografie jsou ve školní fotogalerii.)