Vánoční nadělování

  • img_0266
  • img_0338
  • img_3406
  • img_4503
  • img_4521
  • img_4524

V úterý 20. prosince nás čekal opět v mateřské škole netradiční den. Dopoledne dětem naděloval Ježíšek. Letos byl velmi štědrý a děti objevily pod stromečkem spoustu nových a zajímavých hraček. Radostně se rozbalovalo a všichni hned začali hračky zkoušet. Velký zájem vzbudily nové koloběžky a odrážedla, nová auta i společenské hry. Od ledna se tak děti budou moci rozvíjet s dalšími nápaditými aktivitami. Touto cestou bychom rádi poděkovali také všem, kteří se finančně podíleli na doplnění herního vybavení.

V odpoledních hodinách pak nadělovaly také děti a to svým rodičům, prarodičům, sourozencům a známým při vánočním vystoupením. Většina překonala svůj ostych a všem přítomným děti zazpívaly a zarecitovaly něco z toho, co se od září ve školce naučily. Ježíšek nezapomněl ani na drobný dárek pro každého z dětí a všichni si mohli také pochutnat na tradičním poháru, cukroví a kávě.

Přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE!

učitelky MŠ