Olympiáda 2024

Protože máme letos olympijský rok, naši osmáci se rozhodli uspořádat olympiádu také pro své spolužáky. Připravili si 10 soutěžních disciplín, ve kterých se prověřovala nejen rychlost, ale i trpělivost, přesnost a spolupráce. Každá třída si vyrobila svoji vlajku a bojovala jako jeden tým. V první kategorii soutěžili žáci 1. – 4. ročníku, ve druhé kategorii žáci 5., 6., 7. a 9. ročníku. Vítězi první kategorie se stali čtvrťáci, druhé místo obsadili naši šikovní prvňáčci. V druhé kategorii zvítězili deváťáci, na druhém místě se v těsném závěsu umístili páťáci. Završením olympiády byl bezpochyby štafetový běh smíšených družstev.

Věřím, že se všichni sportovci zapojili naplno, ale zároveň se pobavili a odreagovali. Vítězové dostali nádherné medaile, které pro nás vyrobil pan školník. Děkuji svým osmákům za přípravu a organizaci olympiády a všem sportovcům za jejich nasazení.

Mgr. Pavla Homolková