Země, voda, vzduch oheň = projekt Živly v MŠ

• MicrosoftTeams-image(49)
  • MicrosoftTeams-image(57)
  • MicrosoftTeams-image(66)

V rámci čtrnáctidenní praxe studentky Jany Čechové děti prožily živelný týden. Cílem tohoto projektu bylo předat jim hravou formou znalosti související se životním prostředím, které se kolem nich nachází. Děti se s ním seznámily prostřednictvím různých her a pokusů s vodou, hlínou, vzduchem a ohněm.  Zároveň se jednalo i o prevenci ochrany životního prostředí. Jak se k našemu okolí chovat. Například k rostlinám, živočichům a celkově k okolní malebné přírodě. Děti zasely semínka, prostřednictvím příběhu kapky se seznámily s koloběhem vody, mluvidla procvičily s hrou na vítr a úžas v jejich očích vyvolal pokus s imitací sopky. Je to jen malý výčet toho, co děti zkusily a viděly. Děkujeme za pestrý program.

Učitelky MŠ