Lyžařský výcvik 7. ročníku

  • IMG_1097
  • IMG_1093
  • IMG_1089
  • IMG_1087
  • IMG_1079
  • IMG_1078

Ve dnech 10. – 12. 1. se uskutečnil povinný lyžařský výcvik pro žáky 7. ročníku na Harusově kopci v Novém Městě na Moravě. První den se žáci rozdělili na lyžaře a nelyžaře. Lyžaři na svahu zdokonalovali své dosavadní dovednosti. Ti, kteří stáli na lyžích poprvé, se učili na mírném svahu základní dovednosti. Druhý den se již všichni odvážili na velkou sjezdovku a každý jezdil podle svých možností. Počasí nám přálo, sjezdovka byla vždy ráno krásně upravená, na přestávku nás každý den lákalo výborné občerstvení v bufetu. Lyžařský výcvik provázela příjemná přátelská atmosféra, všichni byli spokojení. Na hory jsou sedmáci rozhodně dobře připraveni.

Mgr. Pavla Homolková a Mgr. Martin Homolka

Více fotografií ZDE.