Peter Black

  • dav
    dav
  • dav
    dav
  • Snímek obrazovky (188)
  • Snímek obrazovky (189)
  • Snímek obrazovky (191)
  • Snímek obrazovky (192)

Dne 24. 10. se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili anglicko-českého vystoupení Black Peter v KD Bystřice nad Pernštejnem. Jednalo se o příběh mladého muže, který se v životě dostal až na samé dno. Musel čelit různým životním překážkám a situacím. Toto vystoupení bylo z 90 % anglické mluvené slovo. V hodinách AJ se žáci seznamovali s dějem, pracovali s pracovními listy i poslechy týkající se tohoto vystoupení. I přes obavy, že nebudou rozumět, tak ve výsledku byli převážně spokojeni, porozuměli ději i mluvenému slovu (i když ne všemu).

Mgr. Lucie Hamed

 

Názor žákyně 9. ročníku:

Divadelní hra Peter Black vystihovala naše představy. Tato hra byla vtipná, napínavá a vzdělávací. Hra se líbila všem z naší třídy, kteří rozuměli aspoň trochu anglicky. Akorát to mohlo být delší.