Navštívila nás spisovatelka Michaela Fišarová…

  • IMG_20231017_083201_1
  • IMG_20231017_090614
  • IMG_3430
  • IMG_3436
  • IMG_3443
  • IMG_3447

Minulý týden jsme mezi námi uvítali paní spisovatelku Michaelu Fišarovou. Ve svých knížkách čerpá náměty ze života současných dětí. Příběhy jsou poutavé, dětem blízké a velmi oblíbené. Mezi dětmi je o knihy zájem, během autorského čtení se na všechny ani nedostalo. Paní autorka oslovila jak žáky 1. stupně, tak i žáky starší. Atmosféru setkání pěkně vystihla žákyně 6. ročníku Sabina Kadlecová:

„Beseda se spisovatelkou Michaelou Fišarovou se mi líbila moc, bylo to zábavné. Nejvíc mě zaujala kniha Nikolina cesta, ze které nám i četli. Paní spisovatelka nám odpovídala na různé otázky. Povídala nám o tom, jak byla na Islandu a že se tam koupala v mrazu v teplých jezírkách. O výpravě na Island napsala paní Fišarová i knihu a prozradila nám, že jí brzy vyjde nová kniha. Škoda byla, že už nezbyly žádné knihy na zakoupení. Ale i tak jsem si to užila.“

Fotografie: 1. stupeň a 2. stupeň