Rozloučení se školním rokem ve školní družině

Děti školní družiny si ve středu za krásného slunečného počasí užily odpolední aktivity.  I. oddělení se sešlo na koupališti. Po vyhlášení a ocenění celoroční hry permoníka Štěpána se děti vydaly na hornickou stezku, kterou pro děti připravila kulturní komise městyse. II. oddělení se vydalo vycházkou do Švařce. Poděkování patří rodině Fučíkové a Vasilkové za pozvání a milé přijetí. III. oddělení vycestovalo autobusem do Bystřice , kde si  děti prohlédly park miniatur a navštívily  dětské hřiště. V podvečer se všichni sešli na zahradě školy ke společnému opékání a hrám. Pro děti 1. třídy byl  v pátek připraven program s přespáním ve škole. I zde na děti čekaly úkoly střítků, opékání a hry .

Fotografie z akcí ŠD můžete sledovat  na webu školy: Galerie školní družiny

Vychovatelky ŠD a asistenka Iveta