Lyžařský kurz 2022

 • dav
  dav
 • sdr
  sdr
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav
 • dav
  dav

Dvacet žáků osmého a devátého ročníku se od 30. ledna do 3. února 2022 zúčastnilo lyžařského výcviku v pohoří Králický Sněžník na rozhraní Čech, Moravy a polského Kladska. Pět dnů strávili žáci v nově přebudované chatě ve vesnici Stříbrnice. Lyžařské lekce probíhaly dopoledne i odpoledne v nedalekém horském areálu. Na upravených sjezdovkách se žáci učili základní lyžařské dovednosti. Sněhové podmínky byly ideální, připadlo několik centimetrů nového sněhu. Za nepříznivého počasí jsme ocenili moderní vyhřívanou šesti sedačkovou lanovku s výsuvným krytem, který nás ochránil před větrem i poletujícím sněhem. Nejvíce jsme si všichni užili poslední slunečný den. Kromě lyžování jsme společně prožili mnoho zábavných okamžiků, na které budeme rádi vzpomínat.