Halloween 2021

 • Happy Halloween
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • dav
  dav
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr
 • dav
  dav
 • sdr
  sdr
 • sdr
  sdr

Součástí výuky anglického jazyka je seznamovat žáky se životem a zvyky v anglicky mluvících zemích. Jedním ze svátků, který už u nás není úplně cizí, je Halloween. I letošní rok jsme se rozhodli, že si spojíme sychravý podzim po vzoru starých Keltů s radostnou oslavou plnou masek, světýlek a veselí.

V hodinách angličtiny si děti ze čtvrtého a pátého ročníku povídaly o halloweenských tradicích a naučily se některá strašidelná slovíčka. S pomocí rodičů si připravily kostýmy a v pátek 5. listopadu se naší školou proháněla nejrůznější stvoření. Po chodbách a třídách proudily davy duchů, čarodějnic, upírů, mumií a jiných příšer. Všichni se anglicky představili, zarecitovali říkanku a obdarovali ostatní děti sladkostí.