Účast ve výtvarné soutěži

  • IMG_9242
  • IMG_9244
  • IMG_9247
  • IMG_9248
  • Soutěž II.
  • Soutěž

V listopadu se naše MŠ zapojila do projektu MAP II rozvoje vzdělávání ORP Bystřice nad Pernštejnem, který si přichystal podzimní soutěž „VODA ŽIVÁ“. Tato soutěž byla zaměřena na výtvarnou oblast a jejím úkolem bylo nakreslit či namalovat vodu (déšť, potok atd.) a představit dětem význam vody. S dětmi jsme zpracovali dvě různé verze. Děti z horní třídy vytvořily holínky a kaluž, děti ze spodní třídy vytvořily kapky. Obě výtvarné aktivity byly zpracovány vodovými a temperovými barvami a neobvyklou technikou. Výtvory se následně odeslaly do soutěže, kde byly posuzovány. Za naše zapojení do soutěže jsme nyní pro naši mateřkou školu dostali cenu – rybu Betu bojovnici. Zároveň každé zúčastněné dítě dostalo pamětní list. Ryba nyní dělá společnost dětem v horní třídě.

Učitelky MŠ