„Dětský karneval 2020“

  • IMG_2978
  • IMG_2986
  • IMG_3035
  • IMG_3071b

Velkolepé přípravy jsou u konce. V neděli 16. února se všichni, kdo mají rádi zábavu, dětský smích a dovádění mohli přijít potěšit na „Dětský karneval“, který mateřská škola pořádá ve spolupráci s rodiči dětí. A tuto spolupráci je opravdu nutné podtrhnout, protože bez ní by to šlo jen velmi těžce. Celé odpoledne se řádilo, tancovalo, zpívalo, soutěžilo a přítomní se také dočkali krásných odměn v podobě malé a velké tomboly. Každá maska dostala zdarma párek v rohlíku a všichni, kdo si chtěli vyzkoušet svoji zdatnost i řadu sladkostí během soutěží. Letos jsme zkusili ozvláštnit karneval prodejem heliových balónků. Velký dík patří všem, kteří se zapojili do příprav, samotné organizace hlavního dne a úklidu. V neposlední řadě děkujeme také všem sponzorům, kteří nás podpořili buď finančně nebo věcnými dary. Seznam všech našich podporovatelů naleznete zde a fotografie z akce pak ve fotogalerii školy. Rozzářené dětské tváře nám byly největší odměnou a věříme, že si karnevalové dovádění užili všichni.

Učitelky MŠ