Beseda o myslivosti
V pátek 15. května k nám zavítala paní Gábina a Mirka Němečkovy a udělaly nám interaktivní besedu o myslivosti. Děti se tak zajímavou formou dozvěděly, jak se vhodně chovat v přírodě, co se v ní děje během roku a dokonce i něco z mysliveckého nářečí. Donesly nám i řadu věcí na ukázku – různé druhy parohů, na poznávání větve stromů, fotografie, fotopast apod. Velkým lákadlem byla vábnička na srnce, kterou si každý potřeboval vyzkoušet. Oběma moc děkujeme a budeme se těšit zase někdy na setkání.
Učitelky MŠ




