Lakomá Barka, ROSA a Policie ČR

  • IMG_2808
  • IMG_2831
  • IMG_2849
  • IMG_2857

Po jarních prázdninách nás čekal opravdu naplněný týden zajímavými setkáními. Hned v pondělí 5. 3. k nám zavítaly žákyně ze čtenářského klubu, který vede na 2. stupni ZŠ paní učitelka Iva Ostrá. Děvčata dětem zkusila představit velmi poučný příběh o Lakomé Barce. Další setkání proběhlo ve středu 7. 3. O své profesi a o tom, co je to denní stacionář ROSA nám přijela povídat vedoucí Petra Königová. Přivezla s sebou řadu zajímavých pomůcek, s nimiž ve stacionáři pracují a pomáhají svým uživatelům ke zkvalitňování jejich života. A poslední, pro děti neméně zajímavou návštěvou, byl příjezd policejního vozu. Pan Růžička z bystřické policejní stanice nechal děti doslova prolézt celé vozidlo, mluvit do megafonu a k nadšení všech také zahoukal sirénou.

Učitelky MŠ